Yeni Alıcılar Vitrini
ALICI Ara

SIK SORULAN SORULAR

ALICI REHBERİ

Satsata.com’a ilan bırakmak ücretli mi?

Hayır. Satsat.com sitemizde ilan bırakmak tamamen ücretsizdir. Üyelik de yine ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Satsata.com üzerinden bıraktığım ilanlar sonucunda SATICI’lar bana nasıl ulaşabilecek?

SATICI profilindeki üyelerimiz ilgilendikleri ilanlara özel mesaj göndererek ulaşabilecekler. Bu mesajlar sadece ilan bırakan ALICI üyemiz tarafından görüntülenecektir.

Satsata.com üzerinden satış işlemini gerçekleştirebilir miyim?

Satsata.com sadece ALICI ve SATICI’ları biraraya getiren bir portal sitedir. Amacımız iki tarafı bir ortamda buluşturmaktır. Sitemiz üzerinden alışveriş, satış işlemi gerçekleştiremezsiniz. Özel mesajlar vasıtasıyle alış veriş işlemini karşılıklı anlaşarak site dışında gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı gibi banka bilgilerimi vermem gerekiyor mu?

Satsata.com ALICI sisteminde hiçbir şekilde kredi kartı bilgisi vermeye ihtiyacınız olmayacak. Zaten ödeme yapılacak sayfalarımız sadece SATICI profilindeki üyelerimize ait olacaktır.

İstediğim kadar ilan bırakabilir miyim?

Aynı ilan olmamak kaydı ile birden fazla ilan bırakmanız mümkün. Sadece yayınlamayı düşündüğünüz ilanlar tarafımızdan onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. Uygunsuz içerik görüldüğü taktirde ilanınız sitede yayınlanmayacaktır.

SATICI REHBERİ

ALICI ilanlarına mesaj göndermek ücretli mi?

Satsata.com üzerinden ücretsiz olarak her ay sadece 10 ayrı kategorideki ilana mesaj gönderebilirsiniz. İlan gönderdiğiniz kullanıcı ile mesajlaşmada herhangi bir kısıtlamanız bulunmamaktadır.

SATICI üyeliği ücretsiz mi?

SATICI profili de yine ALICI profili gibi ücretsiz üyelik sistemine dahildir. Sadece bir önceki maddede belirtildiği gibi ücretsiz üye olan SATICI’ların kategori sisteminde bir kısıtlama bulunuyor. Bunun için de ücretli ALTIN ÜYELİK çeşitlerimiz bulunmakta.